O WEB SAFETY

Česká služba WEB SAFETY & UPDATE vznikla na konci roku 2020 z důvodu stále zvyšujícího se nebezpečí ze strany virů, malwaru, hackerů a různých jiných nebezpečí internetu, které mohou napáchat velké škody jak provozovatelům webových stránek, tak jejich samotným návštěvníkům.

Rozhodli jsme se přispívat do bezpečnosti na internetu. Máme dlouholeté zkušenosti jak s vývojem softwaru pro Windows a Internet, tak tvorbou webových stránek a e-shopů. Stále častěji a s větší intenzitou přibývají sofistikované útoky, které mohou způsobit majitelům webových stránek a jejich návštěvníkům vážné škody (šifrovaná data, odcizení finančních prostředků apod.). Vytvořili jsme samostatnou značku WEB SAFETY & UPDATE, která monitoruje nebezpečí na internetu, informuje o potenciálním nebezpečí a pomáhá chránit data umístěné na internetu.

Zdroj: AVTEST

Spolupracujeme s americkým partnerem – specialistou na kybernetickou bezpečnost a zároveň pracujeme na vlastním bezpečnostním softwaru WEB SAFETY & UPDATE využívající aktuální virové báze a hledáme nové způsoby ochrany majitelů webových stránek a jejich zákazníků na internetu.

WEB SAFETY & UPDATE poskytuje základní i maximální ochranu webových stránek, menších, ale i větších e-shopů, která spočívá v detekci na přítomnost virů, spyware, nebezpečných souborů a odkazů z webových stránek či e-shopů, potenciální hrozby z dlouhodobé odstávky serverů (z důvodu napadení hackerem) detekováním podezřelých dat, souborů či odkazů a provádění pravidelných fyzických záloh webových stránek a souvisejících dat.

Hackeři a tvůrci nebezpečného software dennodenně pracují na prolomení bezpečnostních ochran počítačů a serverů, aby získali kontrolu nad uživateli a mohli je ohrozit různými způsoby (šifrováním dat a zpoplatnit jejich obnovení,  vnutit jinou webovou stránku, např. bankovní služby a požádat o úhradu „běžné služby“ a tím zcizit údaje a „ukrást“ finance..atd.).

PROČ ZABEZPEČIT WEB/SHOP?

Vyberte si plán, který Vám nejvíce vyhovuje:

SCAN – zjistěte problém na vašich webových stránkách, nebo e-shopu dříve, než Váš zákazník. Díky průběžnému scanu, máte svůj web pod kontrolou. Monitorujeme Váš web pomocí více než 46 antiviry s aktuální virovou analýzou. Vzorek podezřelého souboru, nebo kódu je exportován k další analýze. V případě problému na webu, Vám zašleme informaci o napadení webu, včetně informací k „záchraně“ webu od viru, malware, nebezpečných souborů a další. Scan WEB SAFETY sleduje riziko a pomáhá zabránit větším škodám.

SCAN a ZÁLOHA – je základní zabezpečení Vašeho webu, nebo e-shopu, které umožňuje v případě destrukce webu či e-shopu virem, hackerem, nebo dříve spolupracující osobou, ale také umožňuje okamžité řešení při fatálním výpadku hostingových služeb. Nejnovějším hackerským útokem byla v roce 2020 odstavení hostingových služeb jedné z větších hostingových poskytovatelů a až 14 dnů znepřístupněné webové stránky tisíce zákazníkům. Zabraňte tomu pomocí WEB SAFETY & UPDATE a mějte svá data pod kontrolou.

Zabezpečte svůj web, nebo eshop

Vzhledem k neustále vzrůstajících hrozbám na internetu, zvažte chránit nejen své podnikání, ale i své zákazníky. Mohlo by se stát, že z Vašich „napadených“ webových stránek se vaším zákazníkům stáhne do počítače něco, co by mohlo jejich data ohrozit. A když zjistí odkud se jim to tam dostalo, může to způsobit minimálně ztrátu důvěry ve vaši firmu.

Přesunout se na začátek