PROČ ZABEZPEČIT WEB ?

Hackeři a tvůrci nebezpečného software dennodenně pracují na prolomení bezpečnostních ochran počítačů a serverů, aby získali kontrolu nad uživateli a mohli je ohrozit různými způsoby (šifrováním dat a zpoplatnit jejich obnovení,  vnutit jinou webovou stránku, např. bankovní služby a požádat o úhradu „běžné služby“ a tím zcizit údaje a „ukrást“ finance..atd.).

 

WEB MŮŽETE MÍT POD ÚTOKEM, ANIŽ O TOM VÍTE.

 

Vaše webové stránky či e-shop mohou být pod častým útokem různých internetových robotů (většinou jsou návštěvy robotů na web i e-shop z USA, Číny, Ruska, Filipín aj.) kteří hledají slabé stránky a ty se snaží různými způsoby „prolomit“, aby dostali nad webem či e-shopem plnou kontrolu. Pak už záleží jak „agresivní“ vir, malware či útok hackera bude následovat.  Běžný návštěvník nepozná riziko na webu, přitom ho může ohrozit.

 

BUĎTE  KROK NAPŘED. CHRAŇTE SEBE I SVÉ ZÁKAZNÍKY.

 

Buďte o krok napřed a zabezpečte svůj web službou WEB SAFETY & UPDATE. Soustřeďte se na své podnikání a budujte si důvěru svých zákazníků, bezpečnost vašeho webu nechte na nás. V případě podezření na potenciální riziko, nebo přímé napadení webu budete informováni, včetně poskytnutí pomoci při odstranění nebezpečí a vaše zabezpečené data budou ihned dostupné k rychlé obnově.

Software a služba WEB SAFETY & UPDATE (dle verze) díky spolupráci s americkým specialistou na kybernetickou bezpečnost, dosahuje maximální ochrany a bezpečnosti. WEB SAFETY & UPDATE pracuje odděleně na zabezpečených serverech, využívá externí zálohovací moduly,  aplikační firewall (WAF), ochranu před DDoS a vše je  prováděno automatizovaně pod fyzickou kontrolou.

Spolupracujeme s americkým partnerem – specialistou na kybernetickou bezpečnost a zároveň pracujeme na vlastním bezpečnostním softwaru WEB SAFETY & UPDATE využívající aktuální virové báze a hledáme nové způsoby ochrany majitelů webových stránek a jejich zákazníků na internetu.

 

Ukázka jednoho z možných útoku hackera nebo viru, který napadne webové stránky či e-shop a do formuláře vloží nebezpečný odkaz na soubor.

Běžný uživatel nepozná žádnou změnu na webu či e-shopu. Tím se stává mnohem nebezpečnější, protože si zákazníci stáhnou nebezpečný soubor do svého počítače a může svým uživatelům napáchat velké škody.

Pro koho je WEB SAFETY & UPDATE určen?

WEB SAFETY & UPDATE ve variantě SCAN je určen pro každou webovou stránku a e-shop napříč různými platformami. SCAN je nejdostupnější nástroj pro sledování potenciálního nebezpečí na webu externí službou, která vyhodnocuje míru rizika, poskytuje informaci o nebezpečí a zasílá zpravodaj o potenciálním nebezpečí na internetu. Buďte o krok napřed. SCAN pomáhá chránit vaši firmu a vaše zákazníky (návštěvníky webových stránek či e-shopu).  SCAN je základ a minimum pro bezpečnost Vás a Vašich zákazníků. SCAN můžete objednat kliknutím na ON-LINE ZDE<<<


WEB SAFETY & UPDATE ve variantě WEB a SHOP je určen především pro provozovatele z řad živnostníků a malých firem, které provozují běžné webové stránky či e-shopy a využívají webhostingové služby (není určen pro sdílené e-shopové řešení a pro náročné weby, e-shopy a systémy (např. bankovní weby apod.). V případě dotazů k výběru vhodného zabezpečení Vašeho webu ve variantě WEB a SHOP,  nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mailu: safety@websafety.cz


WEB SAFETY & UPDATE ve variantě PREMIUM SAFETY je určen pro webové stránky i e-shopy, jak živnostníků a malých firem, tak středních i velkých firem. Dosahuje maximální ochrany a bezpečnosti webu. Pomocí denního skenu hrozeb, firewallu (WAF), ochranou před DDoS útoky, maximálně zabezpečíte svůj web, nebo e-shop. V případě dotazů k výběru vhodného zabezpečení Vašeho webu ve variantě PREMIUM SAFETY,  nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mailu: safety@websafety.cz

Vyberte si plán, který Vám nejvíce vyhovuje:

SCAN - zjistěte problém na vašich webových stránkách, nebo e-shopu dříve, než Váš zákazník. Díky průběžnému scanu, máte svůj web pod kontrolou. Monitorujeme Váš web pomocí více než 46 antiviry s aktuální virovou analýzou. Vzorek podezřelého souboru, nebo kódu je exportován k další analýze. V případě problému na webu, Vám zašleme informaci o napadení webu, včetně informací k "záchraně" webu od viru, malware, nebezpečných souborů a další. Scan WEB SAFETY sleduje riziko a pomáhá zabránit větším škodám.
SCAN a ZÁLOHA - je základní zabezpečení Vašeho webu, nebo e-shopu, které umožňuje v případě destrukce webu či e-shopu virem, hackerem, nebo dříve spolupracující osobou, ale také umožňuje okamžité řešení při fatálním výpadku hostingových služeb. Nejnovějším hackerským útokem byla v roce 2020 odstavení hostingových služeb jedné z větších hostingových poskytovatelů a až 14 dnů znepřístupněné webové stránky tisíce zákazníkům. Zabraňte tomu pomocí WEB SAFETY & UPDATE a mějte svá data pod kontrolou.

a

PLÁN ZABEZPEČENÍ WEBU:

Plán: SCAN

Cena: 99 Kč/měs.

Pravidelný scan vašeho webu nebo e-shopu, kdy máte svůj web pod kontrolou. Monitorujeme Váš web pomocí více než 46 antiviry s aktuální virovou databází. Vzorek podezřelého souboru, nebo kódu je exportován k další analýze. V případě problému na webu, Vám zašleme informaci o napadení webu.  Scan WEB SAFETY sleduje riziko a pomáhá zabránit větším škodám.​ Zároveň zasíláme pravidelný zpravodaj o aktuálním nebezpečí na internetu.

Plán: SCAN A ZÁLOHA „WEB / SHOP“

Cena: 390 Kč/měs.

Pravidelná fyzická záloha dat na externí servery zabezpečí Váš web pro případ kolize webu, napadení hackerem, případně dlouhodobého výpadku hostingových služeb. Externí zálohou získáte k dispozici data pro možnost okamžitého řešení (migrace, oprava chybných souborů apod.). Pravidelný scan vašeho webu, kdy máte svůj web pod kontrolou. Monitorujeme Váš web pomocí více než 46 antiviry s aktuální virovou databází (viz. plán SCAN).  

Plán: PREMIUM SAFETY pro „WEB / SHOP“

Cena: 1.575 Kč/měs.

Maximální bezpečnost vašeho webu, nebo e-shopu. Kybernetický bezpečnostní štít kombinuje skener zranitelnosti webu, detekci malwaru, aplikační firewall WAF s certifikací PCI a pokročilou ochranu před DDoS. Využívá moderní software americké bezpečnostní kybernetické organizace pro zabezpečení webových stránek, e-shopů a informačních systémů. 

Zabezpečte svůj web, nebo eshop

Vzhledem k neustále vzrůstajících hrozbám na internetu, zvažte chránit nejen své podnikání, ale i své zákazníky. Mohlo by se stát, že z Vašich „napadených“ webových stránek se vaším zákazníkům stáhne do počítače něco, co by mohlo jejich data ohrozit. A když zjistí odkud se jim to tam dostalo, může to způsobit minimálně ztrátu důvěry ve vaši firmu.

Přesunout se na začátek